Hopp til innhold
Forside / Ditt lokallag / Hordaland / Bekhterevforeningen Bergen og omegn
Støtt oss

Bekhterevforeningen Bergen og omegn

For nærmere informasjon om foreningen, medlemsskap, aktiviteter og treningstilbud vises til vår nettside:

https://bergen.bekhterev.no/

 

Se hva vi kan tilby

Last inn flere

Kontakt oss

Org.nr
995426242

Kontaktperson
Tore Tronrud
Tlf: 915 39 097

E-post:
Send epost

Postadresse:
Postboks 35, Sentrum, 5803 Bergen

Bankkontonr:
3624 32 69754

Sosiale medier:
Facebook

 

Det skjer

Få oversikt over alle kurs og aktiviteter i Hordaland

Aktivitetskalender

Kontakt oss

Leder: Tore Tronrud
Tlf: 91 53 90 97
tore.tronrud@bekhterev.no

Likepersoner

Irene Djuplasti
48 18 51 02
irene.djuplasti@bekhterev.no

Tore Tronrud
91 53 90 97
tore.tronrud@bekhterev.no

Styret

Leder
Tore Tronrud
91 53 90 97
tore.tronrud@bekhterev.no

Nestleder
Irene Djuplasti
irene.djuplasti@bekhterev.no

Sekretær
Anne Linda Jordal
anne.linda.jordal@bekhterev.no

Kasserer
Mette P. Myklebust
mette.myklebust@bekhterev.no

Styremedlem
Sushma Punwani
sushma.punwani@bekhterev.no

Varamedlem
Anne Småbrekke
anne.smabrekke@bekhterev.no

Varamedlem
Svein Kurt Buanes Erichsen
svein.kurt.buanes.erichsen@bekhterev.no

Logg inn