Hopp til innhold
Forside / Ditt lokallag / Akershus / En varm og vellykket 75-årsmarkering i naturskjønne omgivelser
Støtt oss

En varm og vellykket 75-årsmarkering i naturskjønne omgivelser


Skrevet av: sorum.ak@revmatiker.org / Publisert: 25.04.2026 / Oppdatert: 05.06.2026


Sørum Revmatikerforening samlet medlemmer og besøkende til en hyggelig og minnerik bursdagsfeiring i anledning Norsk Revmatikerforbund sitt 75-årsjubileum. Arrangementet fant sted i vakre Hjorteparken, perfekt for en dag fylt med fellesskap, natur og gode opplevelser.

Hele 74 personer tok turen innom feiringen, og stemningen var preget av glede og samhold. Besøkende fikk muligheten til å nyte både det sosiale fellesskapet og de naturskjønne omgivelsene. Dyrene i parken var et populært innslag. Fra kaniner og nysgjerrige geiter, til stolte haner og sjarmerende lamaer.

Slike samlinger betyr mye. Ikke bare som en feiring, men også som en arena for å styrke fellesskapet blant medlemmer og lokalsamfunn.

Sørum revmatikerforening ønsker å rette en stor takk til alle som deltok og bidro til å gjøre dagen så vellykket. Enten man kom for å møte kjente, oppleve naturen eller bare være en del av feiringen, var hver enkelt med på å skape en dag fylt med gode minner.

Vi ser frem til flere slike samlinger i tiden fremover! ❤️