Hopp til innhold
Forside / Ditt lokallag / Nordland / HØSTEN 2022 MED BODØ REVMATIKERFORENING
Støtt oss

HØSTEN 2022 MED BODØ REVMATIKERFORENING


Skrevet av: bodo.no@revmatiker.org / Publisert: 17.08.2022 / Oppdatert: 17.10.2022


HØSTEN 2022 MED BODØ REVMATIKERFORENING

Det blir dessverre ikke vann gym for våre medlemmer på ennå en stund, da bassenget ennå er under renovering. Vi tar kontakt med dere snart dette er oppe og går pr.sms. 24.august arrangeres det sopptur i Maskinisten. Vi prøver også å ha en del går turer/bålturer denne høsten. Dette blir annonsert på facebook. 19 oktober blir det temamøte. Kommer tilbake angående tema. 23.november blir det årsavslutning på Jektfatrsmuseet. Håper vi møtes ved våre aktiviteter. Med vennlig hilsen styret.

Aktiviteter høsten 2022. Det blir dessverre ennå ikke vanngym for våre medlemmer på ennå en stund da bassenget ennå er under renovering.