Hopp til innhold
Forside / Ditt lokallag / Oslo / Minigolf og pizza
Støtt oss

Minigolf og pizza


Skrevet av: Oslo / Publisert: 29.08.2017 / Oppdatert: 17.10.2022


Velkommen til BURG Oslo sitt aller første arrangement. Vi ønsker alle ungdom over 15 år velkommen til å være med på innendørs minigolf på Oslo Camping (møllergata 12 i Oslo) etterfulgt av pizza på en restaurant i nærheten.

14 september 2017 fra kl. 17:00 til kl. 20:00

Vi vil gjerne bli kjent med både nye og gamle innenfor BURG-miljøet, så du er hjertelig velkommen uansett om du har vært med på noe tidligere eller ikke. Vi vil informere litt om BURG Oslo og kommende arrangementer samtidig som vi har mye tid til å bli kjent.

Inngang og pizza er gratis for alle (drikke betaler du selv)! Eneste påmelding er gjennom facebooksiden, så vi setter pris på om du trykker “skal” hvis du faktisk kommer og “interessert” hvis du er litt usikker sånn at vi får bestilt bord til riktig antall personer.

Ta kontakt med Elise på mobil 406 08 566 hvis du har noen spørsmål.

Hilsen arbeidsgruppa til BURG Oslo,

Hanna, Emilie, Sandra og Elise.