Hopp til innhold
Forside / Ditt lokallag / Agder / Bekhterevforeningen Kristiansand og Omegn
Støtt oss

Bekhterevforeningen Kristiansand og Omegn

Velkommen til Bekhterevforeningen Kristiansand og Omegn

Foreningen tilbyr varmtvannsbassengtrening i Aquarama hver mandager og torsdager, fra kl. 18.45-20.00 begge dager.

Info om betaling og betingelser utdeles deltagerne ved første gangs fremmøte. Treningssatsen er økt til kr 1.000,- for 1 kveld pr uke, med mulighet for 2 kvelder hvis plass.

Kontaktperson er Kirsti Heidinger.

Last inn flere

Kontakt oss

Leder

Siw June Eilertsen
Epost: send epost

Det skjer

Få oversikt over alle kurs og aktiviteter i Agder

Aktivitetskalender

Kontakt oss

Leder: Siw June Eilertsen
Tlf: 470 89 261
post@krsbekhterev.no

Likepersoner

Aina Haugedal
995 57 318

Styret

Leder:
Siw June Eilertsen
siv-june@krsbekhterev.no

Sekretær:
Edgar Lorvik
edgar@krsbektherev.no

Kasserer:
Rozalina Penkova
rozalina@krsbektherev.no

Styremedlem:
Frank Joreid
frank@krsbektherev.no

Styremedlem:
Kirsti Heidinger
kirsti@bektherev.no

Varamedlem:
Stine Haugetun
stine@krsbektherev.no

Varamedlem
Eirin Jesepersen
eirin@krsbektherev.no

Logg inn