Hopp til innhold
Forside / Ditt lokallag / Østfold / Fredrikstad og omegn revmatikerforening
Støtt oss

Fredrikstad og omegn revmatikerforening

Vi er 379 medlemmer i Fredrikstad og omegn revmatikerforening pr. 24.06.2019, men har plass til mange flere!

I 2019 har revmatikerforeningen sine møter i peisestua i Bethel lokaler, Glemmengate 42, Fredrikstad. Vi har møter hver 4.torsdag i måneden klokken 18.30.
Vi ønsker alle velkomne til våre aktiviteter!

  • Bassengtrening

    BASSENGTRENING

    Treningen foregår på Blekkspruten på Rolvsøy.

    Mandag 11.00-12.00
    Fysioterapeut Sara Martinsen, mobil 900 53 759

    Tirsdag 11.30-12.30
    Instruktør Lisbeth Larsen,mobil 45255664

    Tirsdag 15.30-16.30
    Fysioterapeut Ann-Helen Bakken, mobil 99570540

    Onsdag 20.00-21.00
    Instruktør Turid Mathisen, mobil 48095251
    Badeansvarlig Bjørg Strand, mobil 95806159

  • Likepersoner

    Aktivitetslikeperson
    Turid Mathisen
    48095251

  • Kontaktinfo