Hopp til innhold
Forside / Ditt lokallag / Rogaland / Stavanger Revmatikerforening
Støtt oss

Stavanger Revmatikerforening

 

Velkommen til Stavanger Revmatikerforening.

Foreningen ble stiftet i 1951, og har 610 medlemmer..

Foreningen ønsker å spre opplysning om sykdommen, arbeide for et bedre behandlingstilbud og bedre revmatikerenes sosiale behov.

Støtt revmatikersaken – bli medlem du også.

Se hva vi kan tilby

Bassengtrening

Vi har følgende tider våren 2020 for bassengtrening på Tastahallens varmtvannsbasseng:
Tirsdag kl. 20.00 til 22.00
Onsdagkl. 20.00 til 22.00

Fredag kl 20.00 til kl 22.00

Vi tilbyr saltrening på Vaulen Skole tirsdager kl. 19.00 til 20.00 inntil påskeuka uke 15

Trening- og mosjonsansvarlig
Risto Pitkanen
Tlf. 916 85 364
E-post:
risto@lyse.net

Møter i 2020

Velkommen til åpne møter i Bekkefaret Bydelshus, ca. hver 3. onsdag i måneden, kl. 19.00 – ca. 21.30.  Buss nr. 4 tar deg dit.

Årsmøte 19.02. 2020 kl. 19.00 i Bekkefarets bydelshus
Temamøte: 18.03.2020 kl. 19.00 i Bekkefaret bydelshus
15.04.2020 kl. 19.00 i Bekkefarets bydelshus
16.09.2020 kl. 19.00 i Bekkefarets bydelshus
21.10. 2020 kl. 19.00 i Bekkefarets bydelshus
Julebasar 18.11. 2020 kl. 18.30 i Bekkefarets bydelshus

På møtene har vi, i tillegg til dagens tema, aktuelle foreningssaker, lotteri, kaffe og rundstykker.
Her har du anledning til å treffe likesinnede i alle aldre for hyggelig samvær. Hjertelig velkommen!

Last inn flere

Kontakt oss

Postadresse:
v/ leder
Torhild Olsen Gåre
Vinkelgt. 18
4013 Stavanger
Tlf. 464 88 336

E-post
stavanger.ro@revmatiker.org

Det skjer

Få oversikt over alle kurs og aktiviteter i Rogaland.

Aktivitetskalender

Kontakt oss

Vinkelgt. 18, 4013 Stavanger
Leder: Torhild Olsen Gåre
Tlf: 464 88 336
stavanger.ro@revmatiker.org

Likepersoner

Karen Midttun
934 22 019
karen.midttun@lyse.net

Risto Pitkanen
916 85 364
risto@lyse.net

Torhild Olsen Gåre
464 88 336
imagnuj@online.no

Styret

Leder
Torhild Olsen Gåre
464 88 336
Torhild.olsen.g.@gmail.com

Nestleder
Berit Gausel Vass
900 34 625
berit.vass@lyse.net

Kasserer
Jorunn Nesvik
971 47 484
Jorunn.Nesvik@seadrill.com

Sekretær
Karen Midtthun
934 22 019
karen.midttun@lyse.net

Styremedlem
Rune Andersen
rune.andersen@lyse.net

1. varamedlem
Risto Pitkanen
916 85 364
risto@lyse.net

2. varamedlem
Anne Lise Osmundsen
anneliseosmundsen@gmail.com

Logg inn