Hopp til innhold
Forside / Ditt lokallag / Viken Vest / Kongsberg Revmatikerforening
Støtt oss

Kongsberg Revmatikerforening

Velkommen til Kongsberg Revmatikerforening

Foreningen ble stiftet 12. september 1978. Foreningen har ca 180 medlemmer i Kongsberg og Numedal.
Fast møtested for medlemsmøtene er på Nymoensenteret i Storgata 31, Kongsberg.

Kongsberg Revmatikerforening er en aktiv forening som jobber for å fremme god helse og livskvalitet for medlemmene i Kongsberg og Numedal. Vi arrangerer blant annet varmtvannstrening, turer, trening, yoga, seminarer og kurs.

Følg med på aktivitetskalenderen og vår Facebook side for aktiviteter.

Alle som ønsker det kan melde seg inn i Kongsberg Revmatikerforening!

Vi ønsker deg velkommen!

Se hva vi kan tilby

Følg med på aktivitetskalenderen og  vår Facebookgruppe for informasjon om hva som skjer i vårt lokallag.

Last inn flere

Kontakt oss

Kontortid:
Torsdager kl 12 – 14

Besøksadresse:
Storgata 31
3610 Kongsberg

Telefon:
926 34 017

E-post:
Send e-post

Det skjer

Få oversikt over alle kurs og aktiviteter i Buskerud

Aktivitetskalender

Kontakt oss

Storgata 31, 3610 Kongsberg.
Leder: Birger Sauro
Tlf: 481 75 840
bsauro@online.no

Likepersoner

Grethe Fønnebø
905 75 937
g-tove@online.no

Hege Kofstadmoen
926 34 017
hege.kofstadmoen@hotmail.com

Liv Jorunn kastet
928 24 186
ljkastet@altiboxmail.com

Birger Sauro
481 75 840
bsauro@online.no

Marion Olafsen
95810106
marion.olafsen@gmail.com

Styret

Leder
Birger Sauro
481 75 840
bsauro@online.no

Nestleder
Svein Løken
91140166
sveilo@online.no

Studieleder
Berit Falao
48076717
bfalao@broadpark.no

Sekretær
Tor Inge Belland
90950438
tibelland@gmail.com

Kasserer
Line L Andreassen
45293778
Linelandreassen@gmail.com

Varamedlem
Randi Finnerud
41907875
randi.finnerud@hotmail.no

Varamedlem
Kari L Thorsdalen
92086363
kari@thorsdalen.no

Logg inn