Hopp til innhold
Forside / Ditt lokallag / Viken Vest / Kongsberg Revmatikerforening
Støtt oss

Kongsberg Revmatikerforening

Velkommen til Kongsberg Revmatikerforening

Foreningen ble stiftet 12. september 1978. Foreningen har ca 180 medlemmer i Kongsberg og Numedal.
Fast møtested for medlemsmøtene er på Nymoensenteret i Storgata 31, Kongsberg.

Se hva vi kan tilby

Følg med i vår Facebookgruppe for informasjon om hva som skjer i vårt lokallag.

Last inn flere

Kontakt oss

Kontortid:
Torsdager kl 12 – 14

Besøksadresse:
Storgata 31
3610 Kongsberg

Telefon:
926 34 017

E-post:
Send e-post

Det skjer

Få oversikt over alle kurs og aktiviteter i Buskerud

Aktivitetskalender

Kontakt oss

Storgata 31, 3610 Kongsberg.
Leder: Birger Sauro
Tlf: 481 75 840
bsauro@online.no

Likepersoner

Grethe Fønnebø
905 75 937
g-tove@online.no

Hege Kofstadmoen
926 34 017
hege.kofstadmoen@hotmail.com

Liv Jorunn kastet
928 24 186
ljkastet@altiboxmail.com

Grete Hilde Jacobshaug
936 84 250
grete.jacobshaug@gmail.com

Styret

Leder
Birger Sauro
481 75 840
bsauro@online.no

Nestleder
Odd Arne Helleberg
90642429
oahelleberg@outlook.com

Styremedlem
Berit Falao
48076717
bfalao@broadpark.no

Sekretær
Natalia Aaseth
99442602
nata_vik@hotmail.com

Kasserer
Line L Andreassen
45293778
Linelandreassen@gmail.com

Varamedlem
Kari L Thorsdalen
92086363
kari@thorsdalen.no

Varamedlem
Svein Løken
91140166
sveilo@online.no

Logg inn