Aktivitetshelgen avvikles helga 12.-14. september på Beitostølen. Les mer for info og påmelding.
Åpent for alle, men førstemann til mølla får plass. Påmeldingsskjema
Det er reservert for 60 deltakere. Flere enn 60 påmeldte blir satt på venteliste og kontaktes hvis avbestillinger. Det kan bety kort frist for beskjed om at det er blitt ledig plass.
Det vil bli foredrag, Yoga, bassengtrening, Sirkeltrening og gåturer. Deltakerne melder seg på ønskede aktiviteter. Vi gjør så godt vi kan for å innfri ønskene, men må ta hensyn til kapasitet ut fra gruppestørrelser og tilgjengelige instruktører.
Deltakere som melder forfall etter 1. september og det ikke er noen som kan erstatte vedkommende sin deltakelse, vil bli belastet med full pris. Da må vedkommende benytte sin reiseforsikring med vedlagt legeerklæring og sende til sitt forsikringsselskap.
Det er lagt opp til egentid begge dager. Disse kan nyttes til avslapning, egenaktivitet eller en tur i butikker og serveringsteder på Beitostølen. I tillegg kan deltakerne benytte hotellets basseng, badstue og treningsrom uten tillegg i pris.
Ta med til ønsket/påmeldt aktivitet:
Basseng: Nødvendig badeutstyr.
Trening i sal: Treningsmatte og treningstøy.
Gåturer: Klær og sko tilpasset vær og terreng. Liten sekk, termos og drikkeflaske. Gåstaver for de som trenger/ønsker å bruke det.
Bindende påmelding innen 8.juli.
Egenandel: Medlem redusert til kr. 1300 pr. pers (fra kr. 2800.-) etter innvilget søknad fra DAM-Helse
Ikke-medlemmer kr. 5150- for enkeltrom og kr. 4450.- for dobbeltrom.
Få helga til medlemspris, meld deg inn her!