Hopp til innhold
Forside / Ditt lokallag / Buskerud / ÅRSMØTE ONSDAG 23. FEBRUAR 2023
Støtt oss

ÅRSMØTE ONSDAG 23. FEBRUAR 2023


Skrevet av: drammenbekht.bu@revmatiker.org / Publisert: 12.02.2023 / Oppdatert: 12.12.2023


Kjære medlemmer !

Enda et årsmøte nærmer seg. Det 39. i rekken og vi ønsker å få mye besøk. Også av deg.

Vi i styret vil takke dere alle for den trofastheten dere har for foreningen. Og vi har fortsatt aktive medlemmer som har vært med helt siden starten. Etter gjennomført årsmøte vil vi vise fra foreningens video. Dette er ifra vår mest aktive periode i foreningens historie. Den inneholder om hva sykdommen Bekhterev er, fortalt og forklart av Dr. Jordal, tidligere leder av Hokksund Kurbad. Og videoen viser også fra våre treninger både i vann, sal, samt turer og medlemsmøter. Artig å se fra da vi var 35 år yngre.

Det vil også bli servert pizza.

Årsmøte holdes : 22. FEBRUAR KL.18.30

STED :                JONAS B. GUNDERSEN 2.ETG.   BRAGERNES TORV

Årsmøtepapirer fås på møte.

Velkommen.

STYRET