Hopp til innhold
Forside / Ditt lokallag / Akershus / Digitalt Årsmøte onsdag 21. april kl: 1800 på Zoom
Støtt oss

Digitalt Årsmøte onsdag 21. april kl: 1800 på Zoom


Skrevet av: Røyken og Hurum / Publisert: 12.04.2021 / Oppdatert: 17.10.2022


På grunn av coronasituasjonen blir årets årsmøte digitalt onsdag 21. april , kl: 1800. Med påmelding til foreningens epost eller til Einar Karoliussen (på SMS eller epost). Påmeldingsfrist er fredag 16. april. Søndag 18. april får alle påmeldte en epost fra oss som inneholder linken til digitalt årsmøte.

For å logge seg på årsmøte må man installere en liten driver. Svar ja under første pålogging. Gjør det gjerne en stund før møte.

Saker til årsmøte må være oss i hende innen 10. April. Årsmøtedokumenter er tilgjengelig en uke før årsmøte, og deles ut digitalt ved forespørsel. Vil du ha papirene i papirformat, kontakt foreningens leder Sofie Tveit.