Hopp til innhold
Forside / Ditt lokallag / Nordland / God jul og godt nyttår!
Støtt oss

God jul og godt nyttår!


Skrevet av: Nordland / Publisert: 16.12.2021 / Oppdatert: 17.10.2022


NRF Nordland fylkeslag ønsker alle en riktig god jul og en helsesomt 2022!

Vi ønsker å takke våre medlemmer, tillitsvalgte, samarbeidspartnere og våre følgere for alt dere har bidratt med i året som har gått.

Våre tillitsvalgte er vårt gull, våre samarbeidspartnere er kjempeviktig for arbeidet vi gjør, men det er dere som er våre medlemer vi bygger vår organisasjon på. Vi er ingenting uten våre medlemmer! Også våre følgere er viktig; vi trenger dere som leser, deler og liker våre poster i sosiale medier og takker varmt for det.

Vi sender en stor takk og en varm klem til alle og ser frem til et helt nytt år sammen med dere! ❤️

Fra fredag 16. desember til mandag 03. januar tar vi juleferie i NRF Nordland fylkeslag. Du kan fremdeles ta kontakt med oss på mail og telefon, men det vil muligens ta litt lengre tid for å få svar. For henvendelser som kan vente, kan du nå oss igjen fra mandag 03. januar.

På vegne av fylkesstyret i NRF Nordland fylkeslag,

Marleen Rones, fylkesleder.