VÅRTUR TIL TORREMOLINOS 14 – 21 APRIL 2023
(med mulighet til forlengelse)
HKRF har gleden av å invitere DERE til en trygg og forutsigbar reise til Andalucia, Spania i samarbeid med NorskTur. Turen går med reiseleder Karl Gunnar Fjellestad som bor og kjenner området meget godt. Vi bor på Melia sea view hotel **** helt til sjøen i sentrum av byen.
Avreise og hjemkomst med Norwegian direkte t/r fra Helganes til Malaga vs
Avreise HAU 20:05 – MAL 23:50 Buss direkt til hotellet.
Hjemreise 21 MAL 15:40 – HAU 19:25.
Pris pp kr 12.950.- all inklusiv, unntatt 6 luncher.
Rommene m/balkong vender mot sjøen, det er reise, frokost og middag m/drikke samt utflukt til Gibraltar, Ronda og Malaga i denne prisen.
Foreningen vil støtte medlemmer med et tilskudd som vedtas på årsmøtet i februar.
Hvis ønskelig kan man forlenge oppholdet til 11 eller 14 dager -eller mer- til en cirkapris 800.- per døgn/pers. Hvis dette er aktuelt er det en boks under BESTILL-knappen (se link under) som kan brukes. Alternativt ringer dere til Torhild, tlf. 38120320, NorskTur og tar det direkte med henne.
Dere bestiller og ordner alt direkte med NorskTur gjennom bestillknappen i linken, men fint om dere informerer oss når dere har bestilt så vi vet hvor mange og hvem som er med.
Følg linken under og utforsk detaljert og spennende program.
LINK: https://norsktur.no/reiser/spania-haugesundkarmoy/
Med hilsen reisekomiteen
Synnøve og Robert