
Tirsdag markerer vi revmatikerdagen (15. mars) med en tur! Temaet for dagen er hjerte- og karkampanjen ❤️ til Norsk Revmatikerforbund.
Vi møtes i Gudrihaugen og går hesteløypen sammen. Alle er velkommen til å bli med! 😄
Det er en tur på ca 3 km, og det er mulig å gå flere runder for de som ønsker det. Du bestemmer tempo selv, men det er alltid noen å gå sammen med. Det blir frisk luft og godt selskap!
Tidspunkt: Tirs 16. mars kl 11.00
Oppmøte: Parkering i Gudrihaugen.
Du kan parkere ved Amfisenteret og gå opp til Gudrihaugen. Det er også kort vei fra busstoppet for de som reiser kollektivt.
Ved spørsmål kontakt:
Therese tlf. 93052965 eller Merete tlf. 47301667
Husk å holde avstand!
❤️ Forskning har vist at mennesker med revmatiske leddsykdommer har større sjanse enn befolkningen for øvrig for å få hjerte- og karproblemer. NRF jobber med en opplysningskampanje for å spre budskapet om nødvendigheten av hjertesjekk til folk med revmatiske leddsykdommer, deres pårørende og behandlerapparatet. ❤️